samsung-ekran-kırıldı.png

EKRANINIZ MI KIRILDI? 1 SAATTE ONARALIM!

Samsung Yetkili Servis Merkezi SİMGE ELEKTRONİK yanınızda...

Samsung akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bu durumda hemen yardımınıza SİMGE ELEKTRONİK yetişiyor. Yetkili Samsung Servis Merkezi olarak cihazınızın ekranını orijinal parça garantisiyle 1 SAATTE yepyeni yapıyor! Nasıl mı?
Simge-Elektronik-Merkez-6.jpg

EKRAN Yetkili Servis Merkezinde Yapılır! Peki Bu Garantili Değişimi Nasıl Yapabilirim?

Ankara'daysanız adresimiz ve Simge Elektronik iletişim bilgileri aşağıdadır.

Adres: Halil Sezai Erkut Cd. Martı Sokak No: B3/16-18 Etlik 06010 Keçiören Ankara Telefon:0(312) 322 77 44
ucretsiz-kargo-Kopya-e1499267063928.gif

Ankara Şehir Dışından Nasıl Ekran Değişimi Yapabilirim?

MNG Kargo ile ÜCRETSİZ KARGO

Ankara dışındaki müşterilerimizi unutmadık! Şehir dışından Samsung Akıllı Telefonunuzun ekranını değiştirmek istiyorsanız MNG kargo ile 194712629 Müşteri Koduyla ücretsiz olarak cihazınızı kargolayabilirsiniz.
CI.png

1 SAAT İÇİNDE SAMSUNG CİHAZINIZIN EKRAN DEĞİŞİMİ!

Sonra Cihazınız Adresinize kargolanır veya 1 saat sonra gelip alabilirsiniz.

Böylelikle Tecrübeli Teknik Ekibimiz sayesinde günlerce cihazınızdan ayrı kalmamış olursunuz. (Onarım süresi ve parça adeti stoklarla sınırlıdır. Önceden randevu alınması gerekmektedir)
Samsung-Galaxy-S-Series.jpg

ORJİNAL EKRANINIZA 1 SAATTE KAVUŞUN!

Samsung Yetkili Servis Merkezi SİMGE ELEKTRONİK

İşimizi GARANTİLİ ve KALİTELİ bir şekilde yaparak, her şeyin en iyisini hakeden siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti sunmak için buradayız! Daha iyisi için SİMGE ELEKTRONİK

ankara samsung servis, ankara samsung teknik servis, ankara samsung yetkili servis, samsung ankara servis,samsung ankara servisi, samsung ankara teknik servis, samsung ankara yetkili servis, samsung ekran, samsung ekran kırık, samsung ekran ücreti, samsung ekranım kırıldı, samsung garanti servisi ankara, samsung kırık ekran, samsung lcd, samsung lcd kırık, samsung lcd ücreti, samsung onarım, samsung servis, samsung servis ankara, samsung servis numarası, samsung servisi, samsung servisi ankara, samsung tamir, samsung teknik servis, samsung teknik servis ankara, samsung telefon arıza, samsung telefon servis ankara, samsung telefon tamiri, samsung telefon yetkili servis ankara, samsung yetkili ankara servisi, samsung yetkili servis, samsung yetkili servis ankara, samsung yetkili servis listesi, telefon servisi ankara, telefon yetkili servisi ankara